previous arrow
next arrow
Slider

Spolupráca

Chceli by sme Vás privítať na našej stránke kde by sme vám chceli predstaviť produkty a spoluprácu s firmou Faberlic. Na tejto stránke by sme vám chceli vysvetliť ako by ste sa mohli aj vy zapojiť a privyrobiť si s nami alebo si len kúpovať do svojej domácnosti značkové produkty Faberlic pre svoju spotrebu.

Spolupráca s firmou Faberlic je úplne jednoduchá. Nič tým nemôžete stratiť, práve naopak, iba získať a neskôr by  ste mohli ľutovať, že ste to aspoň neskúsili. Jedná sa o odporúčanie produktov na základe katalógu ľuďom vo Vašom okolí a hľadanie nových členov do Teamu. Registrovaný zákazník nakupuje so zľavou 20 až 26 % oproti katalógovým cenám. Stačí sa teda len u nás zaregistrovať a môžete začať.

Pridajte sa k nám a určite Vás to nebude mrzieť. S nami si môžete privyrobiť ale aj začať zarábať, tak prečo to neskúsiť ??
Kvalitné produkty do každej domácnosti za dostupné ceny, môžete byť medzi prvými a začať si budovať svoju kariéru.
Chcete byť nezávislý, kreatívny a popritom zarábať? Tak na čo ešte čakáte? Pridajte sa k nám.

– Zľavy na nákup všetkých produktov ihneď po registrácii  20 až 26%

– Akciové ceny až 50%( v každom katalógu na iný tovar), na ktoré máte tiež ešte zľavu 20% - 26% ako registrovaný člen.

– Kvalitné produkty do domácnosti či už na upratovanie, varenie, pečenie, pranie ako aj užitočné pomôcky do každej domácnosti + prírodná kozmetika a prírodné potravinové doplnky, oblečenie a mnoho ďalších skvelých produktov.

– Prijateľné ceny pre každého.

–  trh otvorený v 46 krajinách EU, čiže je tu možnosť kdekoľvek osloviť ľudí a zaregistrovať do svojej štruktúry

Pridajte sa do nášho teamu a získajte našu 100% podporu.

– Kupujete výrobky so zľavou, bez ohľadu na veľkosť objednávky. Objednávať môžete ako často chcete. Ušetríte teda na bežných nákupoch značnú časť nákladov.

– Kvalitné značkové produkty, novinka na Slovensku

– prijateľné ceny pre každého

Môžete si privyrobiť odporúčaním a predajom výrobkov medzi svojimi priateľmi, v rodine, medzi známymi… Váš zisk závisí len na Vás, koľkým ľuďom výrobky ponúknete. Nezáleží na veľkosti objednávky vždy máte 20 až 26% zľavu na nákup všetkých produktov.

S firmou Faberlic môžete začať zarábať hneď! Máte dokonca 2 spôsoby, môžete ich využiť  súčasne a tým docielite najlepšieho výsledku.

Ako si privyrobiť?

1.) Katalógovým predajom – ukážete a požičiate príbuzným, kamarátkam, kolegyniam, susedkám, známym, v škôlke, v materskom centre, v kaderníctve, u lekára, oslovíte napr. firmy, upratovacie firmy, hotely, reštaurácie …. možností je veľa, stačí ukázať čo najväčšiemu okruhu ľudí. Oni si u Vás tovar objednajú za katalógové ceny, Vy ho zaobstaráte so zľavou a rozdiel 20% až 26% z objednávky je Váš čistý zisk. Môžete predávať a ponúkať spoluprácu aj cez internet alebo si aj vytvoriť vlastný e-shop.

2.) Registrácia nových členov – nemusíte vôbec predávať a budete len rozširovať svoju predajnú sieť a registrovať nových členov tzn. odporučíte spoluprácu (toto privyrobenie) ďalším ľuďom z ktorých sa stanú predajcovia rovnako ako z Vás a zo všetkých ich objednávok budete od Faberlic získavať doživotnú províziu. Tu je ideálne osloviť známych z iného mesta, kolegyne, alebo kamarátky, ktoré si objednávajú viac vecí, kaderníčku s veľkou klientelou, masérku, kozmetičku, každú mamičku, ktorá bude chcieť ušetriť a zároveň si aj privyrobiť, atď. Môžete ponúkať spoluprácu cez internet ako ja. Zľavový a provízny systém majú naozaj dokonalý a peniaze sú vždy riadne pripísané.

Využite možnosti získavať od firmy provízie zo všetkých nákupov ľudí Vašej siete. Toto je založené na princípoch MLM (Multi Level Marketing). Nemusíte teda predávať výrobky, aby ste zarábali. Len ponúkate ľuďom, aby kupovali pre svoju spotrebu lacnejšie a budovali sieť samospotrebiteľov alebo predajcov. Týmto spôsobom môžete vytvoriť team ľudí, ktorí nakupujú menej alebo viac, ale zo všetkých týchto nákupov máte od 3% do 23% pasívny príjem podľa množstva a objemu objednávok.